top of page

Poradenské balíčky

Můj přístup k životu

Věřím, že v životě máme právo radovat se, tančit, zpívat, žít v hojnosti a mít se dobře. Když pochopíme vztah mezi svobodou a zodpovědností a dokážeme žít v rovnováze a harmonii, můžeme zažívat opravdové štěstí.

Oblasti, ve kterých pomáhám

Pomáhám s řešením různých potíží jako jsou psychosomatické problémy, strachy, závislosti, problémy se zrakem a sluchem, emocionální potíže a další. Také podporuji učení v jakékoliv oblasti, včetně jazyků, matematiky, umění a spirituality.

Kvalifikace a vzdělání

V roce 1999 jsem dostudovala Three In One Concepts s oprávněním učit kurzy 1.-6. úrovně. Od té doby jsem absolvovala mnoho dalších systémů a kurzů, například Óm terapie pravdy, Results, Montessori AMI elementary diplom, Mistr Reiki, učitel Tanců univerzálního míru, Metamorfní technika, Komunikace se zvířaty a přírodou a mnoho dalších vzdělávacích a spirituálních kurzů.

Preferovaný způsob práce

Preferuji komplexní pomoc s osobním či skupinovým rozvojem před jednorázovým odstraněním nejakutnějšího problému. Proto pro vás nejvýhodněji vychází větší balíčky, které umožňují hlubší a trvalejší změny a růst.

bottom of page